Balmazújvárosi KK-Balassagyarmati Kábel SE 29-29 (16-16)
 250 néző

Balmazújvárosi KK: Bagi, Fábián- Kapusi, Rázsi, Kiss 8, Nagy 6, Tóth 6, Ludnai, Csontos 6, Csernai, Ramóczi 1, Pethő 2, Kovács, Juhász, Teleki, Bodnár
Vezetőedző: Tréki Tamás

Hétméteresek: 6/5 ill. 1/1
Kiállítások: 4 perc ill. 12 perc

A mérkőzés 1-2 góllal sikerült kisebb előnyt szereznünk, bár ez nem tartott sok ideig, a vendég csapat folyamatosan a nyakunkon volt. Nagy Norbert hétméteresből szerzett góljaival, valamint Csontos Máté találataival tudtuk tartani a fej-fej melletti eredményt, majd a szünetre is “x-nél” mentek a csapatok. A pihenőt követően a 2. félidő derekán átvette a vezetést a Balassagyarmat, de Kiss Roland és Tóth Patrik bombáival behoztuk hátrányunkat. A végjáték nagyon izgalmasra sikerült, az utolsó másodpercekben szerzett góllal tudott egyenlíteni a a vendég csapat szélsője, ezzel beállítva a 29-29-es végeredményt.

A következő hazai mérkőzést szeptember 30.án vasárnap az Orosháza ellen játszuk. Várunk mindenkit szeretettel.

Sorry, comments are closed for this post.