Elvitték a két pontot

Balmazújvárosi KK- Békés Drén KC 27-29 (12-17)

Kőnig Rendezvényközpont, 350 fő

Vezette: Horváth, Simó

Balmazújvárosi KK: Kovács, Bagi- Kiss 4, Nagy 7, Dobi, Karap 4, Bodnár, Teleki 4, Bernáth, Csontos 4,  Veres 1, Móricz 1, Turcsán, Kapusi, Hornyák, Dancs 2

Vezetőedző: Tréki Tamás

Kiállítások: 8 perc ill. 6 perc

A Békés kezdte jobban a mérkőzést, rögtön elléptek 4-5 góllal. A félidőig nem is változott a játék képe, a szünetre 5 gólos különbséggel vonultak a csapatok. A második félidőben egy remek hajrával sikerült felzárkóznunk, majd egyenlíteni. A végjátékot viszont a rutinosabb ellenfél bírta,  így elvitték a 2 pontot. Ezzel csapatunk lecsúszott a 2. helyre, a tabellát egy ponttal megelőzve a Mezőkövesd csapata vezeti. Csapatunkban új játékosként ezen a mérkőzésen 2 góllal mutatkozott be Dancs Máté, sok sikert kívánunk neki újvárosi színekben!

Következő mérkőzés : 2018. 02. 20. 18:00 Balmazújvárosi KK- Váci KSE   Liga kupa mérkőzés

Sorry, comments are closed for this post.