Férfi kézilabda NB I/B 19.forduló: Váratlan vereséggel, egy komoly sérülés is párosult

Az 5.p,: 1-2 az eredmény, majd felelőtlen és pontatlan lövések után hamar megléptek a hazaiak és 8 perc elteltével már 5-2 javukra. Vendéglátóink jól játszottak míg a Balmaznak sehogy sem sikerült felvenni a ritmust. Időnként csak Dioris találatai voltak számunkra biztatóak Mateo a 25.percben még beállós posztról is betalált, 17-11 es hazai vezetés a szünetben.
Temesvári még a szünet előtt komolyabb sérülést szenvedett, ezzel Ő is kiesett a további küzdelmekből.
A második játékrészben István Peti kezdi a góllövést majd Kovacech és Hajdu Tomi két-két találatával sikerül egyenlíteni 42.p,:18-18,. Ebben a játék részben a védekezésünk hatékonyabb volt, de támadásban továbbra is sok a pontatlanság, így ismét a Szegednél az előny. 49.p.:21-19,. Három perc elteltével ismét sikerül egyenlíteni 21-21, majd a 25.perben Dioris találatával 22-23, rövid időre már a vezetést is megszereztük. Ekkor még senki sem gondolta, hogy ez lesz az utolsó lőtt gólunk ezen a mérkőzésen, majd a 27. és a 30. percben kapott találatokkal hazai siker született.
István Peti a mérkőzés végét jelző duda szóban ugyan a kapuba talált, de ez már nem került a jegyzőkönyvbe bejegyzésre.

Pick Szeged II- Kőnig Trade Balmazújvárosi KK 24-23 (17-11)
Szeged, 100 néző. Vezette:Kolarovszki Z. Szabó I.

K T BKK:Pajkó L.-Dioris M. 6, Strbac N. 1, Hajdu T. 5/3 , István P. 5, Pavlovic D. 1, Temesvári J. 1,.
Cserék:Knezevic N. Oláh Z.(kapusok), Füleki Á. 1, Kovacech M. 2, Szabó B., Minegász Cs. 1, Nagy N.
Edző:Füzesi Ferenc
“Gyenge támadó játékot produkáltunk, és ez a mérkőzésbe került.”
Hétméteresek:7/5, ill 3/3. Kiállítások:0, ill 8 perc.